افزایش تقاضا “دلار” را گران کرد
فولاد نیوز: درحالی که نرخ دلار از صبح امروز مدار نزولی را پیش گرفته بود طبق گفته‌های صرافان بازار ارز، افزایش تقاضا بعد از اعلام نتایج مذاکرات هسته‌ای موجب تقویت ارزش دلار شده است.
به گزارش«فولاد نیوز»،آن‌طور که صرافان سبزه‌میدان و میدان فردوسی می‌گویند: متقاضیان از ساعتی پیش برای خرید ارز و به‌خصوص دلار آمریکا به بازار مراجعه کرده‌اند و همین امر سبب شده تا قیمت‌ها در این بازار با رشد مواجه شوند.
صرافان میدان فروسی همچنین می‌گویند با انتشار بیانیه جمع‌بندی، متقاضیان و خریداران به بازار ارز آمدند و معاملات سنگینی در بازار انجام شده است.
این صرافان همچنین می‌گویند با ادامه روند افزایش تقاضا در بازار، میزان ارز موجود در صرافی‌ها کاهش یافت و همین امر سبب شد تا قیمت‌ها در معاملات امروز صبح که همانند روزهای گذشته روندی نزولی داشته تغییر جهت دهد و دوباره روند صعودی بگیرند.
نرخ دلار آمریکا در ابتدای معاملات روز جاری تا نرخ 3180 تومان افت کرد اما با افزایش میزان تقاضا نرخ این اسکناس سبز تا این لحظه تا رقم 3210 تومان افزایش یافته و نشانه‌های بازار نیز خبر از ادامه روند افزایشی قیمت‌ها دارند.
همچنین هر یورو که در ابتدای معاملات بازار آزاد با 75 تومان افت سه‌هزار و 525 تومان قیمت خورده بود هم اکنون با قیمت 3540 تومان در بازار معامله می‌شود.
هر پوند هم که با 77 تومان کاهش قیمت 4هزار و 940 تومان قیمت خورده بود با 49 تومان افزایش قیمت مواجه شده و با نرخ 4989 تومان به خریداران عرضه می‌شود.
اما حرکت قیمتی در بازار سکه و طلا نیز همانند بازار ارز رو به رشد است به‌نحوی که هر قطعه سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید که با یک‌هزار تومان افت به 867هزار تومان رسیده بود هم اکنون به 878هزار تومان و قیمت سکه طرح قدیم به 877هزار تومان افزایش یافت.
هر نیم‌سکه 460هزار تومان و هر ربع‌سکه نیز 260هزار تومان فروخته شد ضمن اینکه هر سکه یک‌گرمی نیز بدون تغییر قیمت 167هزار تومان و هر گرم طلای 18عیار هم از 88هزار و 700 تومان به 89 هزار و450 تومان رسیده است.

 

فروشگاه فولاد آسمان

انواع فولاد های آلیاژی، فولاد های سوپر آلیاژی و فولاد های میکرو آلیاژی در ابعاد و اشکال مختلف

فروشگاه فولاد

قیمت فولاد

همراه : 09121859720

ایمیل : Kabiri.Nima@gmail.com

افزایش تقاضا “دلار” را گران کرد ، فروشگاه فولاد آسمان، انواع فولاد، فولاد آلیاژی، فروش فولاد، قیمت فولاد، فروشگاه فولاد 10:17 | 1394/04/24