رئیس سندیکای تولیدکنندگان لوله و پروفیل فولادی پیشنهاد داد:
ساماندهی زنجیره تولید فولاد برای خروج از بن بست رکود
فولاد نیوز: رئیس سندیکای تولیدکنندگان لوله و پروفیل فولادی با ارائه پیشنهاد ساماندهی زنجیره تولید فولاد در کشور، اظهارداشت: صنایع فولادی به صورت زنجیروار به هم وابسته هستند و ایجاد اختلال و یا توقف فعالیت هر یک از این حلقه‌ها، دیگر بخش‌ها را متاثر خواهد کرد.
به گزارش«فولاد نیوز»، سیدابراهیم حسینی مهربان، افزود: رکود فعالیت در بخش معدن و عدم تامین سنگ آهن، تامین مواد اولیه تولیدکنندگان بالادستی صنایع فولادی را با مشکل روبرو خواهدکرد و در پی آن توقف صنایع پایین دستی به منزله ایجاد اختلال در بازار مصرف است.
وی با تاکید براینکه تداوم فعالیت بنگاه‌های صنعتی منوط به کسب سود معقول و منطقی است، توضیح‌داد: تحقق این مهم در صنایع فولادی نیازمند همکاری و تعامل بخش‌های مختلف با یکدیگر است.
مهربان گفت: ایجاد شرایط متعادل به تولیدکنندگان کمک می‌کند تا در شرایط رکود کنونی بازار داخل به صادرات به عنوان گزینه‌ای برای خروج از بن‌بست نگاه کنند مشروط براینکه کیفیت و قیمت‌ محصولات مناسب بازارهای هدف باشد.
رئیس سندیکای تولیدکنندگان لوله و پروفیل فولادی با اشاره به عملکرد قابل تقدیر فولاد مبارکه برای کاهش حدود 200 تومانی قیمت هرکیلو از ورق‌های فولادی، اظهارداشت: پیگیری‌های سندیکای تولیدکنندگان لوله و پروفیل فولادی، رکود بازار و کاهش جهانی قیمت فولاد موجب کاهش قیمت از سوی بزرگترین تولیدکننده فولاد در کشور شده‌است.
وی ادامه داد: این اقدام در راستای حمایت از صنایع پایین دستی بوده است، و از این حیث تولیدکنندگان لوله و پروفیل آمادگی خود را برای همکاری و تعامل دو سویه با این مجموعه اعلام می‌کنند.
به گزارش ایلنا، مهربان با بیان اینکه راه اندازی زنجیره تولید فولاد با حضور نمایندگان بخش‌های مختلف صنعت فولاد کشور الزامی به نظر می رسد، تصریح‌کرد: اعضای این زنجیره باید از فعالان با تجربه و خبره صنعت فولاد باشند تا با نگاه ملی و فرابخشی و با هدف کمک به توسعه صنایع فولادی در همه بخش‌ها، راهکار ارائه داده و زمینه را برای تعامل بیشتر فراهم سازند.

 

فروشگاه فولاد آسمان

انواع فولاد های آلیاژی، فولاد های سوپر آلیاژی و فولاد های میکرو آلیاژی در ابعاد و اشکال مختلف

فروشگاه فولاد

قیمت فولاد

همراه : 09121859720

ایمیل : Kabiri.Nima@gmail.com

ساماندهی زنجیره تولید فولاد برای خروج از بن بست رکود، فروشگاه فولاد آسمان، انواع فولاد، فولاد آلیاژی، فروش فولاد، قیمت فولاد، فروشگاه فولاد 1394/04/23