معاون فروش و بازاریابی شرکت فولادمبارکه با اشاره به وجود انتظار عرضه حداکثری محصولات از این شرکت گفت: از محدودیت گاز فولادمبارکه نگرانی داریم.

معاون فروش و بازاریابی شرکت فولاد مبارکه با اشاره به انتظار سیاست‌گذاران صنعت و تجارت کشور از این شرکت جهت عرضه حداکثری محصولات و تحقق برنامه‌های صادراتی، حداقل انتظار فولاد مبارکه را تأمین گاز برای تحقق برنامه‌های تولیدی عنوان کرد.


رضا حیدری با اعلام تحقق همه برنامه‌های این شرکت در حوزه فروش و بازاریابی، مهم‌ترین دستاورد فولاد مبارکه در بخش فروش و بازاریابی را شفافیت در فروش محصولات دانست و سایر دستاوردها را در سایه این مهم ارزشمند دانست.


معاون فروش و بازاریابی شرکت فولاد مبارکه با تشریح اینکه عدم کاهش عرضه محصولات فولاد مبارکه علی‌رغم محدودیت‌های برق و گاز و همچنین تحقق برنامه صادراتی این شرکت، تأکید همیشگی متولیان حوزه صنعت و تجارت بوده است، محدودیت تأمین گاز فولاد مبارکه در روزهای اخیر را مغایر این انتظارات دانست.


رضا حیدری با اشاره به عوارض تعیین شده برای صادرات محصولات فولادی پیشنهاد داد پیش از تصویب چنین عوارضی نظرات صادرکنندگان و یا انجمن‌های تخصصی اخذ شود و از دستگاه‌هایی که نسبت به کارشناسی این تصمیم مهم اقدام کرده‌اند خواست جهت شفاف‌سازی هرچه بیشتر منطق درصدهای وضع شده برای عوارض مصوب را اطلاع‌رسانی کنند.

تاریخ:1402/09/28

منبع:چیلان

فروشگاه فولاد، انواع فولاد، فولاد، فولاد در ابعاد و اشکال مختلف، ورق فولاد، تسمه فولاد ، لوله فولاد،میلگرد فولادی، انواع فولاد قالب پلاستیک

قیمت فولاد

همراه : 09121859720

ایمیل : Kabiri.Nima@gmail.com

از محدودیت گاز فولاد مبارکه نگرانی داریم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *