“قیمت سنگ‌آهن وارداتی” به ارزش سنگ‌آهنی که چین از سایر کشورها وارد می‌کند. این قیمت با دلار بر تن خشک سی اف آر اندازه‌گیری می‌شود.

رشد تقاضای کارخانه‌های چینی” به این اشاره دارد که کارخانه‌های چینی در حال افزایش تقاضا برای سنگ‌آهن وارداتی با خلوص 62 درصد هستند. این به این معناست که کارخانه‌ها نیاز به بیشترین مقدار سنگ‌آهن با این مشخصات دارند.

“قیمت سنگ‌آهن وارداتی” به ارزش سنگ‌آهنی که چین از سایر کشورها وارد می‌کند. این قیمت با دلار بر تن خشک سی اف آر اندازه‌گیری می‌شود.

“افزایش دلار رشد روزانه به 122.9 دلار” به این معناست که قیمت سنگ‌آهن وارداتی در چین روزانه با 1.1 دلار افزایش یافته و به 122.9 دلار بر تن خشک سی اف آر رسیده است. بنابراین افزایش درخواست برای سنگ‌آهن بیشتر شده است.

با رشد خرید،  قیمت سنگ‌آهن حمایت شده”است که افزایش تقاضا برای سنگ‌آهن به افزایش قیمت‌ها کمک کرده و این ممکن است به کشاورزان و تولیدکنندگان فولاد چین در تأمین مواد اولیه کمک کند.

“دولت مرکزی چین 1 تریلیون یوان اوراق قرضه دولتی اضافی را منتشر خواهد کرد” بکه منجر به تصمیم دولت چین برای منتشر کردن بلوغ‌های دولتی جهت تأمین سرمایه برای پروژه‌های زیرساختی و توسعه صنعتی گرفته است. این اقدام احتمالاً به تقویت بازار فولاد چین و افزایش تقاضا برای مواد اولیه فولادی کمک خواهد کرد.

“حجم معاملات میلگرد هم در چین بالا رفته و به کمک بازار سنگ آهن آمده است” به این اشاره دارد که بازار میلگرد نیز در چین رشد کرده و تأمین مواد اولیه از بازار سنگ آهن نیز به کمک می‌آید.

در کل، این متن نشان می‌دهد که چین در حال تقویت صنعت فولاد و تأمین مواد اولیه مورد نیاز برای تولید فولاد است، و دولت از طریق منتشر کردن اوراق قرضه دولتی اضافی و افزایش تقاضا تلاش می‌کند تا این هدف را دنبال کند.

تاریخ:1402/08/10

منبع:فولاد24

فروشگاه فولاد، انواع فولاد، فولاد، فولاد در ابعاد و اشکال مختلف، ورق فولاد، تسمه فولاد ، لوله فولاد،میلگرد فولادی، انواع فولاد قالب پلاستیک

قیمت فولاد

همراه : 09121859720

ایمیل : Kabiri.Nima@gmail.com

افزایش 1.1 دلاری قیمت سنگ‌آهن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *