در انتهای معاملات امروز محصولات فولادی در تالار صنعتی، با حذف ورق رنگی از تابلوی معاملات و ریزش ۳۲ درصدی حجم عرضه‌ها، ۱۳۱ هزار و ۶۱۱ تن محصول با میزان تقاضای ۱۱۵ هزار و ۵۹۶ تنی معامله شد.

طبق اطلاعیه عرضه بورس کالای ایران امروز ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ قرار بود ۱۹۳ هزار و ۴۰۵ تن محصول فولادی شامل تیرآهن، میلگرد ناودانی، نبشی، ورق گرم، ورق رنگی و ورق سرد B در تالار صنعتی عرضه شود. اما در انتهای معاملات با حذف ورق رنگی از تابلوی معاملات و ریزش ۳۲ درصدی حجم عرضه‌ها، ۱۳۱ هزار و ۶۱۱ تن محصول با میزان تقاضای ۱۱۵ هزار و ۵۹۶ تنی معامله شد.

تیرآهن و میلگرد عرض شده در بازار امروز که به ترتیب ۹/۷ درصد و میلگرد ۷/۳ درصد افزایش قیمت نسبت به هفته قبل داشتند با ریزش ۳/۱ درصد از حجم تیرآهن و ۳۶/۳ درصد از حجم میلگرد به طور کامل بر مبنای همان قیمت پایه معامله شدند. این درحالی است که تقریبا سومین هفته متوالی است که افزایش قیمت خصوصا در تیرآهن و میلگرد ادامه دارد.

میانگبن موزون قیمت پایه تعیین شده برای تیرآهن در بازار امروز ۲۵ هزار و ۳۲۷ تومان است که بالاترین قیمت معامله ۲۵ هزار و ۳۹۱ تومان و پایین‌ترین قیمت ۲۴ هزار و ۹۱۰ تومان به ازای هر کیلو بدون اعمال مالیات بر ارزش افزوده انجام شد.

همینطور میلگرد با میانگین موزون قیمت پایه ۲۴ هزار و ۳۸۷ تومان به ازای هر کیلو معامله شد که بالاترین قیمت معامله ۲۴ هزار و ۷۲۳ تومان و پایین‌ترین قیمت ۲۱ هزار و ۸۰۰ تومان برای میلگرد طول کوتاه انجام شده است.

بیشترین افزایش قیمت در عرضه‌های امروز مربوط به ۴ هزار و ۵۰۰ تن ورق سرد B معامله شده توسط فولاد غرب آسیا است که با ۲۳/۳ درصد افزایش قیمت نسبت به هفته قبل به مبلغ ۲۸ هزار و ۴۳ تومان بوده که در نهایت نیز با ۱۳/۸۷ درصد بالاتر از نرخ پایه به مبلغ میانگین ۳۱ هزار و ۹۳۴ هزار تومان معامله شد. برای این مقدار عرضه این محصول ۵ هزار و ۸۰۰ تن تقاضا موجود بود.

تاریخ:1402/02/14

منبع:آهن نیوز

فروشگاه فولاد، انواع فولاد، فولاد، فولاد در ابعاد و اشکال مختلف، ورق فولاد، تسمه فولاد ، لوله فولاد،میلگرد فولادی، انواع فولاد قالب پلاستیک

قیمت فولاد

همراه : 09121859720

ایمیل : Kabiri.Nima@gmail.com

بازار کم رونق محصولات فولادی در رینگ صنعتی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *