به گزارش فولاد۲۴ به نقل از پلنر؛(خلاصه بازار چین در چهارم سپتامبر) بازار چین همچنان در روند صعودی ثابت است و سیاست املاک و مستغلات به حمایت از قیمت نفت امروز کمک می‌کند. قراردادهای آتی HRC زیر خط فشار ۴۰۰۰ rmb قرار داشتند و به نظر می رسد برای عبور از این خط به قدرت بیشتر و احساسات قوی تری نیاز است. معاملات محلی دیبار ۳۰-۵۰ Rmb/t در فروش گرم است در حالی که HRC نمی تواند نرخ مشابهی را برای قیمت بهتر دریافت کند.

تأیید شده است که منطقه تانگشان ۳۰٪ ظرفیت کارخانه زینتر را کنترل می‌کند، اما تأثیر آن تا کنون چندان زیاد نیست. کارخانه های پیشرو در بازار صادرات پایه جدید را کمی بالاتر برای آزمایش پذیرش بازار تازه کردند، در حالی که پایگاه جدید فضایی برای مذاکره بیشتر داشت.

با افزایش شدید قیمت، سفارش جدید صادراتی از نظر حجم کندتر است و برخی تردیدها در سمت خریدار برای ارائه پیشنهاد بالاتر اتفاق می‌افتد. شاخص بیلت محلی در حدود ۳۵۸۰ rmb و شاخص صادرات فولاد +۱ USD. مواد اولیه برای کک بسیار قوی است که زغال سنگ کک‌سازی در صبح ۷ درصد افزایش یافت و بعد از ظهر مقداری کاهش یافت.

بازار در شرایطی صعودی قرار دارد و سیاست‌های آینده بیشتر است و تقاضا در ماه سپتامبر در منطق افزایش می‌یابد. آژانس‌های پیشرو مانند Mysteel یا سایر شرکت‌ها نرخ فولاد بهتری را در ۱۵ تا ۲۰ روز آینده پیش‌بینی می‌کنند.

شمش داخلی روی عدد ۳۵۸۰ یوان در تن رشد ۷ درصدی قیمت زغالسنگ کک شو

کاهش ۳۰ درصدی سینتر سازی در تانگشان کلید خورد

مای استیل و بیشتر مراکز تحلیلگر بازار، رشد قیمت از دو هفته آینده را پیش بینی کرده اند

تاریخ: 1402/06/16

منبع: فولاد 24

فروشگاه فولاد، انواع فولاد، فولاد، فولاد در ابعاد و اشکال مختلف، ورق فولاد، تسمه فولاد ، لوله فولاد،میلگرد فولادی، انواع فولاد قالب پلاستیک

قیمت فولاد

همراه : 09121859720

ایمیل : Kabiri.Nima@gmail.com

بازار ۴ سپتامبر فولاد در چین

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *