علی محمدی با اشاره به عملکرد سه ماهه شرکت فولاد اکسین خوزستان اظهار کرد: شرکت فولاد اکسین خوزستان در سه ماهه ابتدایی امسال عملکردی قابل قبول در حوزه توسعه فناوری داشته و در بحث توسعه فناوری توانسته تندیس سیزدهمین همایش و نمایشگاه چشم‌انداز صنعت فولاد و سنگ آهن ایران و پنجمین نمایشگاه چشم‌انداز صنایع فلزات غیر آهنی ایران و فناوری‌های وابسته را به دست آورد.

مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان گفت: شرکت فولاد اکسین خوزستان طی سالیان گذشته با تولید انبوه ورق‌های فولادی API، علاوه بر بومی سازی و قطع وابستگی به واردات این محصولات، نقش به سزایی در اجرای ابر پروژه‌های ملی داشته است.

محمدی عنوان کرد: مجموعه مدیریتی این شرکت در کنار پروژه‌های توسعه‌ای، نگاه ویژه‌ای به کارکنان به عنوان مهمترین منابع سازمان دارد تا زمینه‌ای برای بهبود فرآیند‌ها و در نتیجه رشد بهره‌وری شرکت مهیا شود. در این زمینه متخصصان جوان این مجموعه با وجود عدم دسترسی به تکنولوژی تولید برخی محصولات استراتژیک، توانستند این محصولات را تولید کنند و اکسین را به نقطه‌ای برسانند که مورد توجه صنایع راهبردی کشور قرار گیرد.

وی همچنین از ثبت ۲ رکورد تولید در ۲ ماه متوالی خبر داد و گفت: ثبت رکورد تولید ماهانه ۷۶ هزار و ۳۷۰ تن ورق فولادی در فروردین ماه و ثبت تولید ۷۸ هزار و ۳۱۸ تن در اردیبهشت‌ماه از دیگر موفقیت‌های شرکت بود.

او ادامه داد: همچنین انعقاد قرارداد فولاد اکسین خوزستان و شرکت مهندسی و توسعه گاز به ارزش مالی ۵۰۰ میلیون دلار به منظور خرید انحصاری ۵۰۰ هزار تن ورق فولادی از دیگر اقدامات انجام شده در طول سه ماه ابتدایی امسال است.

محمدی با بیان اینکه برای فعالیت شرکت با ظرفیت اسمی نیازمند راه‌اندازی فولادسازی هستیم، افزود: در حال حاضر شرکت ۷۰۰ هزار تن سالانه تولیدات ورق فولادی دارد. در حالی که ظرفیت اسمی کارخانه یک میلیون و ۵۰ هزار تن بوده و تنها با اجرای طرح توسعه مجتمع فولادی این مهم محقق خواهد شد که کلنگ زنی این طرح همزمان با سفر ریاست جمهوری به استان صورت گرفته و ان‌شالله با حمایت‌های سهامداران این شرکت در آینده نزدیک شاهد اجرای این طرح خواهیم بود.

مدیرعامل فولاد اکسین خوزستان خاطرنشان کرد: کلنگ زنی پست برق داخلی و کلیدخانه ۲۳۰ به ۳۳ کیلوولت شرکت فولاد اکسین خوزستان به منظور تامین برق کارخانه از دیگر اقدامات توسعه در این شرکت است.

وی با اشاره به اقدامات مختلف شرکت فولاد اکسین در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی عنوان کرد: ساخت و ارسال ورق‌های فولادی برای احداث و تکمیل پل عنافچه به عنوان یکی از مطالبات جدی مردم این منطقه از مهمترین اقداماتی است که در دستور کار شرکت فولاد اکسین خوزستان جهت کمک به مردم استان در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی قرار دارد.

تاریخ:1402/03/18

منبع:چیلان

فروشگاه فولاد، انواع فولاد، فولاد، فولاد در ابعاد و اشکال مختلف، ورق فولاد، تسمه فولاد ، لوله فولاد،میلگرد فولادی، انواع فولاد قالب پلاستیک

قیمت فولاد

همراه : 09121859720

ایمیل : Kabiri.Nima@gmail.com

ثبت ۲ رکورد تولید در شرکت فولاد اکسین خوزستان/ فعالیت با ظرفیت اسمی نیازمند راه‌اندازی فولادسازی است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *