احمد زمانی رییس هیات مدیره ذوب آهن اصفهان در حاشیه بازدید از نمایشگاه ایران متافو با حضور در غرفه این شرکت، ابتدا به تاریخ سازی این مجتمع عظیم صنعتی در عرصه تولید فولاد پرداخت و گفت : نقش ذوب آهن اصفهان در ساخت و راه اندازی صنایع فولادی در سطح ایران زمین تا همیشه ماندگار است، مادر صنعتی که به همت نیروی انسانی مجرب و متعهد خودش در طی این بیش از نیم قرن دستاوردهای موفقی نیز در عرصه توسعه و آبادانی کشور عزیزمان رقم زده است.

وی با اشاره به اینکه اگر تولید ۵۵ میلیون تنی فولاد که در افق ۱۴۰۴ برنامه ریزی شده را بررسی کنیم، نقش زیربنایی ذوب آهن اصفهان و نیروی انسانی آن بیش از پیش جلوه گر خواهد شد، افزود : تولید فولاد برای اولین بار در کشور توسط این شرکت و با رقم ۵۰۰ هزار تن کلید خورد و هم اکنون به برکت ذوب آهن ظرفیت تولید فولاد کشور در حال عبور از ۵۰ میلیون تن می باشد.

رییس هیات مدیره شرکت ادامه داد : تا پایان سال جاری با تمام توان، رشد تولید محصولات ارزش افزا در شرکت را برنامه ریزی نمودیم که به موازات این تولید نیاز است بازاریابی مناسب هم برای فروش محصولات انجام گیرد.

اهمیت برگزاری رویدادهای تخصصی

زمانی تصریح کرد : برگزاری کنفرانس ها و همایش های تخصصی به منظور معرفی محصولات به جامعه هدف مانند انبوه سازان، سازمان نظام مهندسی، انجمن ها و … هم نیاز است برنامه ریزی شود تا این گروههای مرجع از نزدیک با محصولاتی مانند تیرآهن بال پهن آشنایی بیشتری پیدا کنند و هر کدام به عنوان سفیری در سطح کشور در این زمینه اطلاع رسانی نمایند.

چشم انداز ذوب آهن برای سود دهی

رییس هیات مدیره ذوب آهن اصفهان بیان کرد : در دوره جدید این شرکت با انسجام، برنامه ریزی و پیگیری مستمر هدف گذاری های بسیار خوبی را انجام داده است و تلاش داریم از طریق افزایش سرمایه و … وضعیت نقدینگی و چرخش مالی ذوب آهن را بهبود دهیم و انشاا… به سودهی برسیم.

وی در ادامه به تامین پایدار مواد اولیه پرداخت و بیان کرد : ذوب آهن در دوره جدید فعالیت های معدنی بسیار خوبی را آغاز نموده است که نتایج آن طی دوره های کوتاه مدت و بلند مدت به منصه ظهور می رسد. زمانی افزود : تولید ریل ملی در ذوب آهن اصفهان افتخار بسیار بزرگی است که به واقع شایسته است به عنوان ” نماد خود باوری و ساخت داخل ” در کشور ثبت شود، محصولی که در کنار توسعه حمل و نقل ریلی، ایمنی، ارزآوری قابل توجهی را برای ذوب آهن رقم زده است.

تاریخ:1402/09/06

منبع:چیلان

فروشگاه فولاد، انواع فولاد، فولاد، فولاد در ابعاد و اشکال مختلف، ورق فولاد، تسمه فولاد ، لوله فولاد،میلگرد فولادی، انواع فولاد قالب پلاستیک

قیمت فولاد

همراه : 09121859720

ایمیل : Kabiri.Nima@gmail.com

رشد تولید محصولات ارزش افزا در ذوب آهن با جدیت دنبال می شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *