با برنامه ریزی ها و پیگیری های انجام شده از ابتدای سال تا کنون صادرات میلگرد ذوب آهن اصفهان نسبت به مدت مشابه در سال قبل ۶۰ درصد رشد داشته است.

محمد نورانیان راد مدیر بازاریابی و صادرات ذوب آهن اصفهان با اعلام این خبر در خصوص اقدامات و برنامه های انجام شده که منجر به افزایش صادرات میلگرد شده است، گفت : عمده ترین برنامه، انجام تحقیقات میدانی و تحقیقات بازار، حضور در نمایشگاه ها و رویدادهای بین المللی است که در دستور کار این مدیریت قرار داشته و دارد. بر اساس تحقیقات میدانی انجام شده در بازارهای هدف، نیازهای مشتریان و همچنین مشتریان نهایی شناسایی و بر اساس تحقیقات بازار انجام شده و انجام تحلیل های مرتبط، بازاریابی محصولات انجام گردیده است. از دیگر اقدامات قابل توجه صورت گرفته در این راستا برنامه ریزی تولید متناسب با نیاز بازار با استفاده بهینه از ظرفیت های موجود و با همکاری سایر حوزه ها در شرکت می باشد.

وی افزود : باید در نظر داشت که محصولات ذوب آهن اصفهان از کیفیت بالایی برخوردارند. در این میان ذوب آهن تنها دارنده گواهینامه بین المللی کیفیت محصولCARES در کشور و اولین شرکت دارنده گواهینامه همولوگیشن می باشد. این گواهینامه ها نشان بالاترین سطح کیفیت تولید محصول میلگرد در دنیا می باشند.

مدیر بازاریابی و صادرات ذوب آهن اصفهان در پاسخ به این سوال که جایگاه ذوب آهن اصفهان در میان رقبا و در بخش صادرات میلگرد چگونه است، گفت : در سال گذشته ذوب آهن با داشتن سهم ۶ درصدی از میزان صادرات کشور در محصول میلگرد از صدرنشینان صادرات این محصول محسوب می شد، در هفت ماهه امسال نیز سهم ما از صادرات میلگرد به میزان قابل توجهی افزایش داشته است.

شایان ذکر است این اتفاق مهم مرهون تلاش همه همکاران در مجتمع عظیم ذوب آهن اصفهان می باشد.

تاریخ:1402/08/23

منبع:افق تهران

فروشگاه فولاد، انواع فولاد، فولاد، فولاد در ابعاد و اشکال مختلف، ورق فولاد، تسمه فولاد ، لوله فولاد،میلگرد فولادی، انواع فولاد قالب پلاستیک

قیمت فولاد

همراه : 09121859720

ایمیل : Kabiri.Nima@gmail.com

رشد ۶۰ درصدی صادرات میلگرد ذوب آهن اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *