شرکت ورق خوردرو چهار محال بختیاری طی ۵ ماهه ابتدایی سال جاری، ۴۹ درصد سهم حجم معامله ورق گالوانیزه در بورس کالا را به دست آورد.

طی پنج ماه اول سال جاری حجم معاملات ورق گالوانیزه در تالار بورس کشور ۳۰۱ هزار و ۴۰۰ تن بوده است که شرکت ورق خودرو چهار محال بختیاری با حجم معامله ۱۴۶ هزار و ۵۰۰ تنی توانسته ۴۹ درصد حجم بازار را به خود اختصاص دهد.

حمید شجاعی، مدیر عامل شرکت ورق خودرو در این خصوص گفت: شرکت ورق خودرو یکی از بزرگترین تولیدکنندکان ورق گالوانیزه در کشور و عضو هلدینگ فولاد مبارکه است که با تمرکز بر تولید ورق‌های گالوانیزه با گرید ویژه، نیاز صنایع خودروسازی، لوازم خانگی و سایر صنایع مرتبط را برطرف می‌کند.

وی افزود: شرکت ورق خودرو همواره خود را متعهد به توسعه پایدار از منظرهای اقتصادی، اجتماعی و زیست محیطی می‌داند و رفع نیاز صنایع کشور را در اولویت خود قرار داده است. عملکرد این شرکت در بورس کالا و دستیابی به سهم بازار تقریبا ۵۰ درصدی از حجم معاملات ورق گالوانیزه در بازار به خوبی گویای این مطلب می باشد.

تاریخ:1402/06/08

منبع:ایراسین

فروشگاه فولاد، انواع فولاد، فولاد، فولاد در ابعاد و اشکال مختلف، ورق فولاد، تسمه فولاد ، لوله فولاد،میلگرد فولادی، انواع فولاد قالب پلاستیک

قیمت فولاد

همراه : 09121859720

ایمیل : Kabiri.Nima@gmail.com

سهم ۴۹ درصدی شرکت ورق خودرو از معامله ورق گالوانیزه در بورس کالا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *