در پایان معاملات امروز، بازار سرمایه با فتح کانال‌های جدید با رشد ۷۳ هزار و ۲۵۵ واحد وارد کانال دو میلیون و ۴۳۸ هزار واحدی، شاخص کل فرابورس نیز وارد کانال ۳۰ هزار و ۳۷۰ واحد و شاخص فلزات با رشدِ قابل ملاحظه ۹۱ هزار و ۷۹۶ هزار واحد در نقطه یک میلیون و ۸۰۲ هزار و ۵۴۷ واحد ایستاد.

بازار سهام اولین روز کاری هفته را پرقدرت و انفجاری استارت زد به‌طوری که در همان ساعات ابتدایی بازار با ورود پول توسط حقیقی‌ها روبه‌رو بود و ارزش معاملات در ۱ ساعت ابتدایی بازار از ۱۰ هزار میلیارد تومان فراتر رفت.

نتیجه این که در پایان معاملات امروز، بازار سرمایه با فتح کانال‌های جدید با رشد ۷۳ هزار و ۲۵۵ واحد وارد کانال دو میلیون و ۴۳۸ هزار واحدی و شاخص کل فرابورس نیز وارد کانال ۳۰ هزار واحد شدند.

«فولاد»، «فارس» و «فملی» سه نمادی بودند که بیشترین تاثیر را در شاخص داشتند و «شستا»، «پی باد» و «فملی» سه نماد پر تراکنش بودند همچنین سه نماد «کگهر»، «آریا» و «هرمز» بیشترین تأثیر را در شاخص فرابورس داشته‌اند.

لازم به ذکر است که ارزش معاملات خرد نیز مبلغ ۲۱ هزار میلیارد تومان ثبت شد که مجدداً رکورد ارزش معاملات در ۲ سال گذشته زده شد که نشان از ورود پول حقیقی‌ها به بازار دارد.

طبق آمار ۲۹۶ نماد در محدودۀ مثبت و ۱۲۷ نماد در محدودۀ منفی و در بازار فرابورس ۲۰۰ نماد در محدودۀ مثبت و ۱۲۷ نماد در محدودۀ منفی معامله شدند.

طی معاملات امروز بیشترین خروج پول حقیقی از صندوق‌ها و بیشترین ورود پول حقیقی به فلزات اساسی بود، طوریکه شاخص فلزات با رشدِ قابل ملاحظه ۹۱ هزار و ۷۹۶ هزار واحد در رکورد خود را زده و در نقطه یک میلیون و ۸۰۲ هزار و ۵۴۷ واحد ایستاد.

تاریخ:1402/02/09

منبع:آهن نیوز

فروشگاه فولاد، انواع فولاد، فولاد، فولاد در ابعاد و اشکال مختلف، ورق فولاد، تسمه فولاد ، لوله فولاد،میلگرد فولادی، انواع فولاد قالب پلاستیک

قیمت فولاد

همراه : 09121859720

ایمیل : Kabiri.Nima@gmail.com

فتح کانال‌های جدید شاخص کل بورس و فلزات اساسی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *