مدیر بازرگانی شرکت صنعت فولاد شادگان از فروش آهن اسفنجی به بزرگ‌ترین تولیدکننده فولاد کشور خبر داد و گفت: اولین گام خود را در مسیر صادرات آهن اسفنجی برداشته‌ایم.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» و به نقل از روابط عمومی شرکت صنعت فولاد شادگان، سید محمدمهدی موسوی از فروش محصول آهن اسفنجی شرکت صنعت فولاد شادگان به کارخانه فولاد مبارکه اصفهان که بزرگ‌ترین تولیدکننده فولاد کشور است، خبر داد و گفت: تلاش کرده‌ایم تا رضایت مشتری را در پاسخ‌دهی به موقع و توجه به نظرات آن‌ها جلب کنیم و در بحث کیفی نیز متناسب با نیاز آن‌ها گام‌هایی برداشته شده تا بتوانیم رضایت مشتریان خود را جلب کنیم.

وی با اشاره به توسعه بازارهای هدف شرکت صنعت فولاد شادگان، افزود: اقدامات بسیار خوبی که در این زمینه انجام گرفت، باعث شد فولاد مبارکه اصفهان در بخش اول چهار هزار تن آهن اسفنجی خریداری کند. با توجه به رضایتی که این شرکت داشت، خرید خود را تکرار و رضایت‌مندی خود را از کیفیت محصول فولاد شادگان اعلام کرد.

مدیر بازرگانی شرکت صنعت فولاد شادگان با اشاره به برگزاری اولین مزایده خارجی شرکت صنعت فولاد شادگان، عنوان کرد: در هفته آینده برنده این مزایده مشخص خواهد شد و پس از آن اولین محموله‌های صادراتی را ارسال خواهیم کرد.

موسوی با بیان اینکه این شرکت اولین گام خود در مسیر صادرات آهن اسفنجی را برداشته است، خاطرنشان کرد: در همین راستا، مزایده برگزار شده جهت صادرات ۳۰ هزار تن آهن اسفنجی بوده است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به اعمال محدودیت های برق در نظر گرفته شده برای شرکت‌های فولادی، این تهدید که ممکن است فولادسازی‌های داخلی به دلیل عدم تولید خرید آهن اسفنجی نداشته باشند را به یک فرصت تبدیل کرده و مشتریان خود را در بازارهای خارجی پیدا کرده‌ایم تا صادرات داشته باشیم.

تاریخ:1402/04/07

منبع:فولاد24

فروشگاه فولاد، انواع فولاد، فولاد، فولاد در ابعاد و اشکال مختلف، ورق فولاد، تسمه فولاد ، لوله فولاد،میلگرد فولادی، انواع فولاد قالب پلاستیک

قیمت فولاد

همراه : 09121859720

ایمیل : Kabiri.Nima@gmail.com

فولاد شادگان در مسیر صادرات آهن اسفنجی قرار گرفت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *