وب‌سایت استیل‌مینت در یک اینفوگرافی ۱۰ واردکننده بزرگ قراضه را در هشت ماهه نخست ۲۰۲۳ معرفی کرده است. داده‌ها نشان می‌دهد واردات قراضه جهان در این مدت از سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته یک درصد کاهش داشته است.

واردکنندگان بزرگ قراضه جهان در سال ۲۰۲۳ معرفی شدند

 اینفوگرافی زیر را وب‌سایت استیل‌مینت منتشر کرده و در آن ۱۰ کشوری که بیش‌ترین واردات قراضه را در هشت ماهه نخست سال جاری میلادی وارد کردند نمایش داده است.

در این مدت ترکیه با اختلاف از همه کشورهای جهان ۱۴ میلیون تن قراضه در هشت ماهه ژانویه تا اوت وارد کرد.

میزان واردات دیگر کشورها نیز به این شرح بود: هند ۳ میلیون و ۸۳۰ هزار تن، امریکا ۳ میلیون و ۲۵۰ هزار تن، بنگلادش ۲ میلیون و ۷۳۰ هزار تن، کره جنوبی ۲ میلیون و ۵۹۰ هزار تن، ویتنام ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تن، تایوان ۲ میلیون و ۹۰ هزار تن، پاکستان یک میلیون و ۸۶۰ هزار تن، تایلند ۸۶۰ هزار تن، اندونزی ۷۰ هزار تن و دیگر کشورهای جهان در مجموع یک میلیون و ۴۵۰ هزار تن.

اعداد قرمزرنگ رشد منفی واردات قراضه و اعداد سبز رشد مثبت صادرات را نشان می‌دهد.

بیشترین رشد مثبت واردات را هند داشت. این کشور در هشت ماهه امسال ۱۲۵ درصد بیش‌تر از سال گذشته قراضه وارد کرد.

همچنین بنا بر داده‌های این اینفوگرافی در هشت ماهه نخست امسال حجم واردات قراضه جهان به ۳۸ میلیون و ۱۸۰ هزار تن رسید که نسبت به مدت مشابه سال گذشته یک درصد کاهش داشت.

تاریخ:1402/07/19

منبع:استیل مینت

فروشگاه فولاد، انواع فولاد، فولاد، فولاد در ابعاد و اشکال مختلف، ورق فولاد، تسمه فولاد ، لوله فولاد،میلگرد فولادی، انواع فولاد قالب پلاستیک

قیمت فولاد

همراه : 09121859720

ایمیل : Kabiri.Nima@gmail.com

واردکنندگان بزرگ قراضه جهان در سال ۲۰۲۳ معرفی شدند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *