آخرین قیمت‌های فولاد صادراتی ایران را بررسی می‌کند تا دیدی نسبت به درآمدهای ارزی صادرکنندگان فولاد کشور و فرصت‌های صادراتی پیش روی آنان به دست آید. در هفته گذشته، میانگین قیمت بیلت صادراتی ایران، ۶۳۲.۵ دلار به ازای هر تن بود که نسبت به هفته پیش از آن، کاهش ۱۵ دلاری یا ۲.۳ درصدی را نشان می‌دهد. قیمت میانگین اسلب صادراتی ایران نیز در هفته گذشته ۶۴۷.۵ دلار به ازای هر تن بود که نسبت به هفته پیش از آن کاهش ۱۲.۷ دلاری یا ۱.۹ درصدی را نشان می‌دهد.

کاهش  ۱۵ دلاری قیمت شمش فولادی صادراتی

قیمت‌های منتشرشده توسط متال بولتن نشان می‌دهد که قیمت فوبِ اسلب صادراتی ایران در هفته گذشته ۱.۹ درصد کاهش یافت و اسلب در قیمت ۶۴۰ تا ۶۵۵ دلار به ازای هر تن معامله شد. در هفته گذشته، قیمت فوبِ بیلت صادراتی ایران در بنادر کشور ۶۲۰ تا ۶۴۵ دلار به ازای هر تن بود که میانگین این قیمت‌ نسبت به قیمت‌های ۵ آبان، کاهش ۲.۳ درصدی را نشان می‌دهد.

کاهش قیمت فولاد در چین در هفته گذشته، کاهش قیمت اسلب و بیلت صادراتی ایران را درپی داشت. یک محموله ۴۰ هزار تنی اسلب برای حمل در ماه دسامبر با قیمت ۶۴۰ دلار به ازای هر تن به مشتریانی در جنوب شرق آسیا فروخته شد. یک محموله دیگر از اسلب صادراتی ایران نیز در قیمت ۶۵۵ دلار به ازای هر تن معامله شد.

در هفته گذشته، یک محموله ۵۰ هزار تنی شمش فولادی صادراتی ایران نیز با قیمت ۶۲۰ دلار به ازای هر تن به جنوب شرق آسیا صادر شد. کاهش تقاضا در چین در کل کاهش قیمت فولاد میانی در نقاط مختلف دنیا را درپی داشته و قیمت فولاد صادراتی ایران نیز به همین خاطر هفته گذشته کاهش یافت.

تاریخ:1402/10/23

منبع:چیلان

فروشگاه فولاد، انواع فولاد، فولاد، فولاد در ابعاد و اشکال مختلف، ورق فولاد، تسمه فولاد ، لوله فولاد،میلگرد فولادی، انواع فولاد قالب پلاستیک

قیمت فولاد

همراه : 09121859720

ایمیل : Kabiri.Nima@gmail.com

کاهش ۱۵ دلاری قیمت شمش فولادی صادراتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *